Docents (Ekonomika un uzņēmējdarbība)

Galvenās prasības pretendentiem:

  • Augstākā izglītība (doktora grāds) ekonomikas, vadībzinātnes nozarē;
  • Valsts valodas zināšanas, teicamas angļu valodas zināšanas;
  • Praktiskā darba pieredze augstskolā docētāja amatā ne mazāk kā 6 gadi;
  • Labas datorprasmes;
  • Zināšanas un izpratne par mūsdienu apmācības metodēm;
  • Sertifikāti par kvalifikācijas paaugstināšanu;
  • Spēja noteikt prioritātes, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem;
  • Iepriekšējas publikācijas, uzstāšanās konferencēs utml. pēdējo 5 gadu laikā;
  • Teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes.

Galvenie amata pienākumi:

  • Izstrādāt mācību metodiskos materiālus, lekcijas, nodarbības un semināru materiālus;
  • Vadīt lekcijas, nodarbības, seminārus un eksāmenus (studiju kursi – Starptautiskā biznesa komunikācija, Lietišķā komunikācija IT speciālistiem) angļu valodā, saskaņā ar slodzes individuālo plānu un nodarbību sarakstus;
  • Piedalīties studiju programmu un to realizācijas kvalitātes vērtēšanā;
  • Vadīt un recenzēt kursa darbus, bakalaura, maģistra un diplomdarbus;
  • Piedalīties zinātniski pētnieciskajos darbos, institūta realizētajos projektos;
  •  Rūpēties par atbilstošu kvalifikāciju, piedalīties zinātniskajās un mācību metodiskajās konferencēs un pedagoģiskajos semināros, kursos, publicēt rakstus zinātniskos žurnālos.

Pretendentiem, kuri vēlas piedalīties konkursā ir jāiesniedz sekojoši dokumenti:

  • Rektoram adresēts iesniegums par piedalīšanos konkursā;
  • CV Eiropass (latviešu un angļu valodā);
  • Akadēmiskā amata pretendenta zinātniskās un pedagoģiskās kvalifikācijas pašnovērtējums;
  • Dokumentu kopijas (augstākās izglītības diploma, zinātņu doktora diploma);
  • Publikāciju saraksts (pēdējie 6 gadi);
  • Zinātnisko projektu, grantu saraksts, kuru realizācijā pretendents piedalījies pēdējo 6 gadu laikā, norādīt savu lomu un paveikto projektā;
  • Citus pretendenta konkurētspēju apliecinošus dokumentus pēc izvēles (sertifikātus, licences utml).

Piedāvājam:

  • Visas sociālās garantijas;
  • Atalgojumu EUR 1124 par pilnu slodzi;
  • Dalību TSI organizētajos pasākumos, t.sk., konferencēs un semināros;
  • Dalību projektos;
  • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu.

Konkursa termiņš ir viens mēnesis no paziņojuma publicēšanas dienas Transporta un sakaru institūta mājaslapā (beigu termiņš ir 2022.gada 08.jūnijs).

Pieteikumu sūtīt uz e-pasta adresi pvad@tsi.lv

contact us