Web izstrādāšanas pamati Java programmēšanas valodā
TSI Mūžizglītības mācību centrs (TSI MMC) piedāvā Jums kursus "Java I" (48 ak.h) - 12 nodarbības

Informācija par kursu

Kursa sākuma datums: 23.11.2020
Ilgums: 12 nodarbības
Grafiks: * Jaunas grupas atveras pēc katram 2-3 mēnešiem
Instruktors: Dimitrijs Fedotovs
Kursa valoda: Russian
JAVA I
Cena: 300 €
TSI studentiem un TSI absolventu asociācijas biedriem - 250 €

Galvenā informācija

RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta izsniegta licence Nr.DIKS-20-15-ail

Jebkura no programmēšanas valodām ir instruments, paredzēts noteikta spektra uzdevumu risināšanai. Kādas no valodām ir šauri specializētas, lietojamas tikai noteiktā jomā, citas - ienāk mūsu dzīvē it visur.

Programmas, uzrakstītas Java programmēšanas valodā var atrast praktiski jebkur: gan personālajos datoros, data centos, spēļu konsolēs, zinātniskajos superdatoros, mobilajos telefonos un planšetēs, serveros un internetā, gan arī smart-kartēs un dažādās iebūvējamās sistēmās.

TSI Mūžizglītības mācību centrs piedāvā Jums iepazīt plašo un aizraujošo Java pasauli un apgūt programmēšanas valodu, kas dotajā brīdī ir viena no vis populārākajām pasaulē. Kļūsti par Java profesionāli un pieprasītu speciālistu darba tirgū!

Balstoties uz praktiskiem piemēriem Jūs iegūsiet:

  • Zināšanas par Java programmēšanas valodas sintaksi un programmas rakstīšanas procesu Java programmēšanas valodā, valodas uzbūvi un tās galvenajām iezīmēm
  • Zināšanas par Java sintakses pielietojumu programmu izstrādē, dažādu rīku izmantošanu, kas sniedz palīdzību izstrādes procesā. Prasmes izmantot dokumentāciju un internetu, padomu meklēšanai, kas nepieciešami izstrādes procesā
  • Kompetenci lasīt un saprast kodu, kas uzrakstīts Java programmēšanas valodā. Izstrādāt salīdzinoši sarežģītus algoritmus

Prasības attiecībā uz sākotnējām zināšanām: dalībniekiem, kuri tikai uzsāk mācīties programmēšanu, ieteicams apgūt īso kursu "Programmēšanas pamati"

36 astronomisko stundu laikā (12 nodarbības, katras ilgums 3 stundas) mēs ne tikai praktizēsim programmēt Java programmēšanas valodā, bet arī izskatīsim dažādas izstrādāšanas tehnikas. Nodarbības notiks pēc "meistarklases" principa: nodarbības pirmajā daļā pasniedzējs demonstrē risinājumu un izvirzītos uzdevumus, bet dalībnieki atkārto šīs darbības. Otra puse veltīta dalībnieku patstāvīgajiem darbiem. Tāpat, kurss sevī ietver rekomendācijas un patstāvīgos darbus ārpus nodarbībām.

Pasniedzējs: Dimitrijs Fedotovs, programmatūru nodrošinājuma arhitekts ar vairāk nekā 20 gadu darba pieredzi, kā arī starptautisko pieredzi (Vācija, Anglija, ASV). Ikdienā praktizējošs speciālists vienā no lielākajām IT kompānijām Latvijā C.T.Co. Ar Java tehnoloģijām strādā kopš 2000. gada.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/dimitrijsfedotovs

Pasteidzies! Dalībnieku skaits grupā ir ierobežots - ne vairāk kā 12 cilvēki!

Pieteikties

Vairāk informācijas rakstot uz kursi@tsi.lv, Transporta un sakaru institūts, Lomonosova iela 1 – 404.kab., Rīga, LV-1019, Latvija, tālrunis: (+371) 67100535, (+371) 29389408

contact us

share with the world

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on vk
Share on whatsapp
Share on email